Sloga golovima Medvedovića i Marjanovića do preokreta protiv Slavonije!

Radio Prkos 05.11.2022 SPORT

U 12. kolu 3. NL - istok, novogradiška Sloga je ugostila prvoplasiranu momčad lige NK Slavoniju koja do današnjeg susreta nije imala poraza u ligi.
Sloga je imala veliku priliku već u 13. minuti doći do vodstva iz kaznenog udarca, ali je Tomislav Marjanović promašio okvir vrata. Kazna stiže u 17. minuti kada gosti izvode dobar udarac iz kuta, a Ivan Antunović je najbrži na prvoj vratnici i posprema loptu u mrežu glavom za 0:1. Do kraja prvog dijela Sloga ima laganu inicijativu na terenu, ali bez nekih konkretnih šansi.
U drugom dijelu Sloga preuzima loptu u svoje noge te tijekom susreta stvara dvije dobre prilike pred protivničkim golom, no Marjanović nije u tim trenucima reagirao najbolje. Posljednjih pet minuta je Sloga krenula po sve ili ništa, a u 86. minuti stigla je nagrada. Kapetan Mario Vlaović i Mihael Katinić su kombinirali po lijevoj strani, Katinić je ubacio, a u petercu je Vinko Medvedović koji hladnokrvno posprema loptu u mrežu za 1:1. Tri minute kasnije Sloga dolazi do potpunog preokreta. Lovre De Villa je ispucao loptu, gostujući braniči su loše procijenili situaciju, a Tomislav Marjanović izbija sam pred gostujućeg vratara i mirno zabija za konačnih 2:1.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović(od 71. B. Balunović), L. Đaković(od 7. M. Kovačević, od 46. D. Batalo), M. Vlaović, N. Tomić, M. Katinić, N. Eller, J. Kotarski, K. Fischer, V. Medvedović, T. Marjanović

Izvor: FB Sloga NG