Španić postigao hattrick u visokoj pobjedi Slavonca protiv Graničara!

Radio Prkos 30.10.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Slavonac ugostio Graničar iz Slavonskog Šamca. Od početka bila je to jednosmjerna utakmica koja je vodila na mlin Slavonca. Već u 5. minuti domaćin je poveo lijepim pogotkom Mutnjakovića koji se najbolje snašao nakon jednog centaršuta. U 15. minuti vodstvo je povećao Španić na asistenciju već spomenutog Mutnjakovića. Pred sam kraj poluvremena, glavni sudac pokazuje na bijelu točku, a siguran izvođač za Slavonac bio je Španić. Sa rezultatom 3:0 se i otišlo na predah. U drugom djelu gosti su krenuli na sve ili ništa, a iskusne ekipe kao Slavonac to vrlo brzo kažnjavaju. Nakon jedne kontre ponovno se u strijelce upisao Španić koji je na utakmici postigao hattrick. Nakon jedne greške domaće obrane, ipak su gosti uspjeli postići pogodak, a na listu strijelaca se upisao Knežević koji je smanjio na 4:1. Točku na "i" stavio je Marinović koji je postavio konačnih 5:1 u 80. minuti.

NK "Slavonac" GD - NK "Graničar" SŠ 5:1 (3:0)
Strijelci: Mutnjaković, Španić 3x, Marinović