Slaven sa visokih 3:0 došao do pobjede protiv Amatera u Ljupini

Radio Prkos 29.10.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica 1.ŽNL u kojoj je Slaven ugostio Amater u Ljupini. Domaćin je u utakmicu ušao agresivno, sa velikom željom za pobjedom. Slaven je do vodstva došao preko Trčića koji je sa 20-tak metara lijepo opucao i probio mrežu Amatera. Zatim su gosti preuzeli inicijativu, imali su nekoliko dobrih prilika, ali vratar Maričević je imao svoj dan i obranio je nekoliko "zicera". Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U drugom djelu, Slaven je povećao svoje vodstvo već u 56. minuti preko Kolića. Gosti imaju priliku smanjiti vodstvo par minuta kasnije, loše je reagirala obrana Slavena te se igrač Amatera našao oči u oči sa Maričevićem, ali je golman domaćina još jednom nesavladiv. U 75. minuti Slaven je preko kontranapada došao do novog pogotka, ovaj puta strijelac je bio Trobić koji postavlja konačnih 3:0...

NK "Slaven" Ljupina - NK "Amater" Slavonski Brod 3:0 (1:0)
Strijelci: Trčić, Kolić, Trobić