Mladost ponovno kiksala na domaćem terenu, Vrbova preuzela vrh 2.ŽNL!

Radio Prkos 17.10.2022 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Mladost ugostila Graničar iz Slavonskog Šamca u Cerniku. Domaćin je u utakmicu ušao loše. Graničar je imao nekoliko prilika u prvih dvadesetak minuta koje nisu uspjeli iskoristiti. Nakon greške obrane Mladosti Mislav Munjiza našao se u gol prilici koju iskorištava i poentira za vodstvo. Pred sam kraj poluvremena dosuđen je slobodni udarac na šesnaest metara kojeg izvodi Turkalj, a golman Graničara odlično brani, ali se lopta odbija do iskusnog Curića koji ju posprema u mrežu. Sa rezultatom 1:1 se otišlo na predah. U drugom djelu jalova igra obe ekipe bez nekih većih prilika. Nakon jednog kornera i loše reakcije Turkalja, Graničar izlazi u kontranapad kojeg iskorištava Mašić i dovodi goste u vodstvo i postavlja konačnih 1:2.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Graničar" Slavonski Šamac 1:2 (1:1)
Strijelci: Curić / Munjiza, Mašić