Golijada u Rešetarima, Blažeković postigao hattrick!

Radio Prkos 12.09.2022 SPORT

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Budućnost ugostila Soko iz Orubice u Rešetarima. Gosti su od početka bili puno opasnija ekipa i odmah su imali priliku preko Tonija Burazovića, ali je Crljenković odlično reagirao i otklonio opasnost. Soko već u 5. minuti dolazi u vodstvo preko već spomenutog Burazovića. Nije dugo trajalo veselje gosta, već u 8. minuti Ljubić je vratio rezultatski egal. Ubrzo se na listu strijelaca upisao i Blažeković koji je do poluvremena zabio dva pogotka i rezultat je 1:3. Činilo se kao da će se s tim rezultatom i otići na predah, ali se ubrzo kod odlične Orubice na listi strijelaca upisao i Borić. No Budućnost se nije predavala pa je do poluvremena Ljubić još jednom poentirao i smanjio zaostatak na 2:4. Nakon predaha, Budućnost je ušla bolje, a to se ubrzo i isplatilo jer je Vračić zabio za 3:4. Kada su svi očekivali da će Budućnost preokrenuti rezultat, Borić je izveo majstoriju  i postigao gol za goste skoro sa centra. Točku na "i" stavio je odlični Blažeković sa svojim trećim pogotkom i postavio konačnih 3:6.

NK Budućnost - NK Soko 3:6 (2:4)
Strijelci: Ljubić 2x, Vračić / Blažeković 3x, Borić, Burazović