Sloga na pogon Marjanovića i Kotarskog do nove pobjede protiv Slavije!

Radio Prkos 11.09.2022 SPORT

Nakon što smo prošli tjedan pobjedu posvetili kapetanu Mariju Vlaoviću, ovaj vikend ju posvećujemo našem Filipu Bungiću. U 4. kolu 3. NL – istok novogradiška Sloga ugostila je neugodnu momčad NK Slavije iz Pleternice na Sportskom parku Ivo Petranović. Treba spomenuti da do ovog kola Slavija nije primila niti jedan pogodak.
Utakmica je, prema očekivanjima, bila izjedančena i čvrsta, ali je u konačnici Sloga slavila rezultatom 3:2. U 5. minuti gosti dolaze u vodstvo zgoditkom Pave Nikolića, no Sloga već tri minute kasnije odgovara. Nikola Eller je uputio fantasitčnu loptu, a Joško Kotarski zabija za 1:1. Nakon izjednačenja se igralo čvrsto na sredini terena, ali je Sloga uspjela doći do vodstva u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, a strijelac je bio Tomislav Marjanović. U drugom dijelu Sloga povećava prednost na 3:1 u 52. minuti zgoditkom Marina Marjanovića. Gosti smanjuju u 82. minuti iz kaznenog udaraca, a strijelac je bio Dino Bognar. Do kraja utakmice je bilo šansi na obje strane, no rezultat se nije mijenjao.
Sastav Sloge: L. De Villa, V. Lanusović, M. Vlaović, L. Đaković(od 45+1 I. Tomić), V. Medvedović, N. Eller, L. Blazina(od 62. K. Fischer), J. Kotarski), D. Batalo(od 77. J. Medvedović), M. Marjanović(od 62. F. Balunović), T. Marjanović

Izvor: FB Sloga