Slavonac GD petardirao Posavinu u Gunjavcima!

Radio Prkos 04.09.2022 SPORT

Danas su odigrane ostale utakmice 2. kola 1.ŽNL. Slavonac GD ugostio je Posavinu iz Velike Kopanice u Gunjavcima. Do vodstva je domaća ekipa došla preko Vlaovića, ali veselje nije dugo trajalo jer su gosti preko Vučkovića vrlo brzo vratili rezultatski egal. Do potpunog preokreta gosti su došli preko Petrovića te se na predah otišlo sa rezultatom 1:2 za Posavinu. U drugom djelu puno ozbiljnija igra domaćina, a to je urodilo plodom već nakon par minuta u drugom poluvremenu, iskusni Španić našao se u prilici i zabio izjednačujući pogodak. U 60. minuti sudac pokazuje na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Španić koji Slavoncu donosi novo vodstvo na utakmici. Pobjedu je potvrdio Marinović u 70. minuti utakmice, a točku na "i" stavio je Turkalj par minuta kasnije i postavio konačnih 5:2 za Slavonac.

NK "Slavonac" GD - NK "Posavina" Velika Kopanica 5:2 (1:2)
Strijelci: Vlaović, Španić 2x, Marinović, Turkalj / Vučković, Petrović