Budućnost golovima Ljubića i Bartolovića do pobjede protiv Mladosti u Rešetarima

Radio Prkos 28.08.2022 SPORT
img

Danas je odigrano 1. kolo 2. ŽNL u kojem je Budućnost ugostila Mladost iz Brđana u Rešetarima. Bila je to vrlo podjednaka utakmica u kojoj je na kraju ipak slavio domaćin koji je bio spretniji u realizaciji svojih prilika te na kraju slavio sa 2:0. Gosti su bolje otvorili utakmicu i imali nekoliko prilika, ali bez uspjeha. Domaćin je većinom igrao preko kontri, a to im se isplatilo u 35. minuti kada Ljubić dobrim udarcem postiže zgoditak. Pred kraj poluvremena, novi šok za Mladost, Bartolović postiže novi pogodak za Budućnost i rezultat je 2:0. Sa tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom poluvremenu gosti imaju nekoliko prilika za smanjiti rezultat, ali u tome ne uspijevaju. Utakmica je završila sa 2:0.

NK "Budućnost" Rešetari - NK "Mladost" Brđani 2:0
Strijelci: Ljubić, Bartolović