Croatia Tisovac sezonu otvorila remijem protiv Starog Topolja

Radio Prkos 27.08.2022 SPORT

Danas je započelo 1.kolo 1.ŽNL u kojem je Croatia Tisovac ugostila Omladinac Staro Topolje u Tisovcu. U premijeri sezone vrlo zanimljivu utakmicu odigrale su dvije podjednake ekipe. Domaćin je u vodstvo došao već nakon 26. minuta igre, nakon što se u skoku najbolje snašao Marko Vlaović i poentirao za vodstvo od 1:0. Obe ekipe imale su po par prilika za postići pogodak, ali se do poluvremena rezultat nije mijenjao te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U drugom djelu gosti malo bolje ulaze u utakmicu i već u 53. minuti utakmice Kokanović vraća rezultatski egal. Pred sam kraj utakmice gosti su imali veliku priliku za pobjedu, ali još jednom realizacija nije bila na razini te se utakmica završava remijem od 1:1.

NK "Croatia" Tisovac - NK "Omladinac" ST 1:1 (1:0)
Strijelci: Vlaović / Kokanović