Sloga na krilima Marjanovića do prve pobjede u prvenstvu!

Radio Prkos 21.08.2022 SPORT
img

U 1. kolu 3. Nogometne lige - istok, novogradiška Sloga ugostila je NK Omladinac iz Gornje Vrbe. Iako se radi tek o samom početku prvenstva, već smo se u prvom kolu suočili s izostancima zbog sitnih ozljeda tako da je ova pobjeda još i važnija.
Prvo poluvrijeme je Sloga bolje otvorila i početni pritisak urodio je kaznenim udarcem. U 9. minuti s desne strane je ubacio Luka Đaković, Nikola Tomić je glavom okrznuo loptu koja pogađa protivničkog igrača u ruku. Siguran izvođač bio je Tomislav Marjanović za 1:0. Nakon vodstva Sloge, igra se ravnopravno uz blagu terensku incijativu gostiju. Prilika je bilo na obje strane, ali se rezultat nije mijenjalo.
Drugi dio Sloga otvara odlično poput prvog. U 49. minuti Đaković ubacuje s desne strane, loptu je primio Tomislav Marjanović koji majstorskim lažnjakom vara svog čuvara i zabija za 2:0. Ostatak utakmice bio je prilično nezanimljiv bez pravih prilika, a gosti su tek ublažili poraz u 92. minuti krasnim pogotkom Ivana Martića iz slobodnog udarca.

Sastav Sloge: L. De Villa, L. Đaković, M. Vlaović(od 60. M. Kovačević), I. Tomić, V. Medvedović, N. Eller, D. Batalo, N. Tomić(od 79. M. Crljenković), M. Marjanović, T. Marjanović, J. Medvedović(od 84. M. Marić)

Izvor/foto: FB Sloga NG