Kadeti Sloge pobjedom protiv Dinama iz Vidovaca potvrdili naslov prvaka!

Radio Prkos 04.06.2022 SPORT

Jutros je odigrana utakmica međužupanijske lige u kojoj je Sloga ugostila Dinamo iz Vidovaca. Domaćin je napadao od prve minute, dok su se gosti branili i nabijali loptu što dalje od svog gola. Sloga ima nekoliko prilika, ali bez prigodne završnice. Na predah se otišlo bez pogodaka iako je Sloga dominirala terenom. U drugom poluvremenu gosti se i dalje brane. Oko sredine drugog poluvremena Sloga u jednom napadu stvara dvije izgledne prilike, ali golman Dinama je bio na visini zadatka i nesavladiv je u tim trenutcima. Utakmicu za Slogu rješio je mladi Marko Crljenković koji je pogodak postigao iz kaznenog udarca te je time donio pobjedu Slogi od 1:0 i naslov prvaka lige. Čestitke treneru Ivici Lukšiću i igračima na borbenosti i osvajanju prvoga mjesta!