Slavija slavila protiv Cerničana u Starom Petrovom Selu

Radio Prkos 24.04.2022 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica između Mladosti i Slavije u Starom Petrovom Selu. Kao i prošlih par kola nastavila se loša igra Mladosti u gostima. Slavija je zasluženo slavila rezultatom 0:1, a golman Mladosti, Buturac, spasio ih je još većeg poraza. Prvo poluvrijeme bilo je bez akcija, većinom na sredini terena. Na predah se otišlo bez pogodaka. U drugom djelu na terenu postoji samo jedna ekipa, Cerničana nema nigdje, jedva prelaze centar, bez ideja i istaknutog pojedinca koji je pravio razliku osim već spomenutog golmana Buturca koji je svojim obranama držao rezultatski egal. U 86. minuti katastrofalna reakcija obrane Mladosti, igrač Slavije izlazi sam pred vratara i matira ga za konačnih 1:0...

Slavija SPS - Mladost C 1:0