Psunj-sokol petardirao Slaven u Ljupini!

Radio Prkos 17.04.2022 SPORT
img

Danas je odigrana derbi utakmica između dvije ekipe s vrha ljestvice u Ljupini. Bio je to sraz u kojem je na kraju zasluženo pobijedu odnijela gostujuća ekipa sa visokih 1:5. Od početka utakmice gosti su krenuli agresivno i većinom napadaju i to im se isplatilo već u petoj minuti kada ih Enis Seferović dovodi u vodstvo. Okučani nakon pogotka nisu stali i dalje napadaju, a to im se ubrzo i isplatilo kada Nikola Lipovac trese mrežu domaćina i povećava vodstvo na 0:2. Činilo se da se rezultat neće mijenjati do poluvremena, a onda je u zadnjim minutama prvog djela Josip Horvatović probio mrežu Psunj-sokola i smanjio rezultat na 1:2. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu Slaven je išao na sve ili ništa, imali su nekoliko prilika, ali ih nisu uspili iskoristiti. Gosti iz kontre preko Senada Bajrića postižu pogodak za 1:3 i uništavaju planove Slavena. Nakon toga, dolazi do raspada u igri domaćina, a i vratar Prpić danas je imao loš dan. U 65. minuti ponovo se u strijelce upisao Seferović Enis i postavlja visokih 1:4, a točku na "i" stavio je Omer Seferović u 88. minuti kada zabija za konačnih 1:5.