Pioniri: Budućnost nadigrala Mladost u Cerniku

Radio Prkos 17.04.2022 SPORT

Zanimljiva utakmica mlađih kategorija odigrana je ovog vikenda u Cerniku. Bio je to sraz podjednakih ekipa u kojima se bolje pokazala Budućnost i na kraju zasluženo pobijedila. Goste je u vodstvo doveo Petar Medenica, a do izjednačenja je Mladost došla preko Luke Marjanovića. Nije dugo trajalo veselje Mladosti, ekipa Budućnost je brzo ponovno došla u vodstvo preko Danijela Ajdučića. Do poluvremena je Mladost uspjela još jednom izjednačila preko Gabrijela Metelka. Na predah se otišlo sa rezultatom 2:2. U drugom poluvremenu gosti bolje otvaraju utakmicu i po treći puta na utakmici dolaze u vodstvo, a ovaj puta preko Ivana Špehara. Točku na "i" stavio je Danijel Ajdučić i postavio konačnih 2:4. Sve čestitke gostima na zasluženoj pobjedi.