Velika pobjeda Sloge nad Belišćem!

Radio Prkos 19.03.2022 SPORT

U 21. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila trećeplasiranu momčad Belišća. U zanimljivoj utakmici naša momčad je došla do zaslužene pobjede od 2:1. Gosti su se u prvom dijelu bolje postavili u igri te došli do vodstva iz svoje prve prave prilike, u 19. minuti preko Filipa Radovanovića. U drugom dijelu Sloga kreće igrati ofenzivnije te u 63. minuti Valentin Lanusović na nabačaj Katinića glavom zabija za 1:1. U 72. minuti Marino Marjanović srušen je u kaznenom prostoru, a siguran izvođač je bio Tomislav Marjanović za konačnih 2:1. U sudačkoj nadokandi su gosti pogodili stativu.
Sastav Sloge: L. De Villa, V. Lanusović, A. Volf(od 46. F. Balunović), I. Kašljević, D. Petrović, M. Katinić, J. Kotarski, L. Blazina, K. Fischer(od 61. N. Tomić), M. Marjanović(od 77. B. Menegoni), T. Marjanović(od 90. J. Medvedović)

Izvor: FB Sloga NG