Marjanović i Eller zabijali u remiju Sloge protiv Darde

Radio Prkos 06.03.2022 SPORT

U 19. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je na domaćem terenu NK Dardu. Utakmica je bila zanimljiva i obilovala je spornim situacijama, no mi ćemo se zadržati na činjeničnim stvarima.
Na samom početku utakmice veliku priliku je imao Jakov Medvedović kojem gostujući vratar brani udarac. U 8. minuti Lanusović izvodi udarac iz kuta, stvara se gužva u petercu, a gostujući igrač čisti loptu, a pitanje je je li lopta prešla liniju ili nije, suci su odlučili da nije. U 28. minuti za goste zabija Patrik Dubravac i dovodi ih u vodstvo od 0:1. Do kraja poluvremena Sloga pritišće gošće i postiše pogodak u 45.+3. kada je opet Lanusović dobro izveo udarac iz kuta, a u gužvi se najbolje snašao Tomislav Marjanović i poentirao za 1:1.
U drugom dijelu Sloga ima terensku inicijativu, no ne uspijeva stvoriti neku izgledniju priliku sve do 71. minute kada je Lanusović probio po desnoj strani, odigrao loptu Marjanoviću koji pogađa gostujućeg vratara. U 80. minuti Darda ponovno dolazi u vodstvo, a ovaj put je strijelac Nikola Cindrić. U 90.+3. lopta pogađa gostujućeg igrača, a suci procjenjuju da ga je pogodila u ruku. Siguran izvođač je bio Nikola Eller za konačnih 2:2
Sastav Sloge: A. Ugrešić, V. Lanusović, I. Kašljević, L. Đaković, M. Katinić, K. Fischer(od 80. M. Marjanović), J. Kotarski, N. Eller, N. Tomić(od 62. L. Blazina), T. Marjanović, J. Medvedović(od 46. F. Balunović)
S ovim bodom Sloga se trenutno nalazi na 9. mjestu s 23 boda. U idućem kolu će Sloga gostovati u Gornjoj Vrbi kod Omladinca.

Izvor: FB Sloga NG