Malonogometaši Nove Gradiške remizirali protiv Brođana...Zabijali su Batalo, Mihić i Marjanović!

Radio Prkos 09.11.2021 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica 5. kola 2. HMNL - Istok u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila MNK Brod u dvorani Elektrotehničke škole u Novoj Gradiški. Utakmicu su sudili Tomislav Katinić i Siniša Ličinić dok je funkciju delegata obnašao Josip Babić. Utakmicu su bolje otvorili Novogradiščani i već u 4. minuti došli su u vodstvo preko Tomislava Marjanovića. Do izjednačenja su gosti par minuta kasnije preko Lukasa Kovačevića, te se na predah otišlo sa rezultatskim egalom. U drugi dio definitivno su bolje ušli domaćini, a to se isplatilo već u 24. minuti kada ih je Batalo ponovno doveo u vodstvo. Isti igrač povećao je rezultat na 3:1 dvije minute kasnije. U 29. minuti činilo se da je sve rješeno kada je Mihić zabio novi pogodak za malonogometaše NG-a. Međutim, gosti se do kraja nisu predali, a do smanjenja zaostatka su došli u 34. minuti. U 38. minuti pogotkom Karla Baričevića gosti dolaze na samo jedan razlike, a najveći šok za domaćina dogodio se pred kraj utakmice kada je Josip Nižić svladao golmana i vratio rezultatski egal. Čestitke i jednoj i drugoj ekipi na odličnoj utakmici !