Sloga golovima Tomića i Marjanovića došla do prve pobjede!

Radio Prkos 12.09.2021 SPORT

Došla je i prva pobjeda novogradiške Sloge u novoj sezoni 3. HNL - istok. U 5. kolu Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila požešku Slavoniju. Slogu je u vodstvo doveo Nikola Tomić u 26. minuti pogotkom glavom nakon udarca iz kuta. Sloga je opasna iz kontri i polukontri no rezultat se ne mijenja te se s 1:0 odlazi na poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme Sloga otvara neopreznošću jer je u 50. minuti srušten Antunović u kaznenom prostoru što je bilo dovoljno za kazneni udarac. Siguran izvođač je bio Matej Peharda. Ipak, u 61. minuti Sloga ponovno dolazi u vodstvo. Marino Marjanović je probio po desnoj strani i odlično uposlio svog prezimenjaka Tomislava koji zabija za 2:1. Svoju odličnu igru je Marino okrunio pogotkom u 71. za 3:1 i potvrdu Slogine pobjede.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, A. Volf, I. Kašljević, D. Petrović, M. Katinić, N. Eller, J. Kotarski, N. Tomić(od 60. M. Marjanović), K. Fischer, T. Marjanović(od 87. J. Medvedović)

Izvor: fb sloga ng