Mladost izbacila Slavonac iz kupa, Luka Sokić izveo početni udarac za Mladost!

Radio Prkos 16.08.2021 SPORT

Danas je odigrano 3. kolo kupa u kojem je Mladost ugostila Slavonac iz Nove Kapele. U zanimljivoj utakmici boljom ekipom pokazala se Mladost koja je na kraju zasluženo slavila sa minimalnih 1:0. Početni udarac na današnjoj utakmici izveo je Luka Sokić koji je igrač Mladosti, ali je prije par mjeseci imao prometnu nesreću od koje se još uvijek oporavlja. Prvo poluvrijeme utakmice odigralo se bez pogodaka. Cernik je imao nekoliko prilika i nije ih iskoristio, ali su imali veću terensku inicijativu te su diktirali igru. U 54. minuti Mladost u vodstvo dolazi preko Balunovića, a do kraja se rezultat nije mijenjao. Mladost je imala nekolicinu prilika u drugom poluvremenu kao i Slavonac, ali je Buturac bio na visini zadatka i odličnim obranama pridonio je pobjedi Mladosti.

NK "Mladost" Cernik - NK "Slavonac" Nova Kapela 1:0 (0:0)
Strijelac : D. Balunović