Marjanović i Eller zabijali u važnoj pobjedi protiv Bedema!

Radio Prkos 16.05.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 29. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga je ugostila NK Bedem iz Ivankova. Za našu momčad postojao je svojevrsni imperativ pobjede kako bi potvrdili fantastičnu pobjedu u Čepinu prije samo tri dana. I to su naši dečki uistinu i napravili i pobijedili rezultatom 3:0.
Sloga je dobro ušla u utakmicu i od samog početka traži pogodak, a bolja igra na početku je nagrađena u 19. minuti. Fischer i Balunović su kombinirali po desnoj strani, zatim je Balunović fantastično centrirao u peterac gdje se nalazi Tomislav Marjanović i glavom zabija za 1:0. Nakon pogotka Sloga se svjesno povlači, a djelomično se osjetio umor koji je nastao u srijedu u Čepinu. Bedem ima jalovu inicijativu, no bez konkretne prilike.
U drugom dijelu se nastavlja na isti način gdje se Slogina obrana uspješno odbija protivničke napade. U 66. minuti utakmica je prelomljena. Nikola Eller ukrao je loptu na našoj polovici i maestralnom loptom izbacio Tomislava Marjanovića u situaciju jedan na jedan koji lobom prebacuje gostujućeg vratara Anića za 2:0. Konačni rezultat postavio je Nikola Eller u 87. minuti pogotkom iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, I. Kašljević, L. Đaković, M. Katinić, N. Eller, K. Fischer (od 63. M. Pavišić), J. Kotarski, V. Lanusović(od 69. V. Medvedović), T. Marjanović (od 82. M. Marjanović), N. Tomić(od 82. J. Medvedović)

Izvor/foto: SLOGA FB