Lanusović, Marjanović, Medvedović i Blazina donijeli novu pobjedu Slogi!

Radio Prkos 29.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

Mogli smo vidjeti sjajnu utakmicu na Sportskom parku Ivo Petranović s pregršt prilika s obje strane, ali na kraju je ipak zasluženo slavila novogradiška Sloga.
Već u 2. minuti Sloga dolazi u vodstvo. Gostujuća obrana je loše kombinirala i lopta je došla do Tomislava Marjanovića koji daje oštru loptu na desetak metara za natrčalog Lanusovića koji ju posprema u mrežu za 1:0. 24. minuta donosi povećanje vodstva za Slogu. Eller je sjajnom dijagonalnom loptom pronašao Katinića koji odlično upošljava Marjanovića, a ovaj ju bez previše problema sprema u mrežu za 2:0. Nakon toga bilježimo prilike Tomića i Lanusovića za Slogu te gredu Marina Majetića za goste. U 37. minuti Kutjevo lijepo kombinira po lijevoj strani, a Deni Stojanac odličnim udarcem smanjuje na 2:1. 44. minuta donijela je neopreznost Slogine obrane kada se nakon ubačaja s lijeve strane Majetić našao sam na petercu i poentirao za 2:2.
U drugi dio Sloga ulazi odlično i u 51. minuti joker s klupe, Vinko Medvedović, nakon fantastične lopte Nikole Ellera dovodi Slogu u vodstvo od 3:2. U 60. minuti novi gol Sloge. Joško Kotarski je opucao s ruba šesnaesterca i stresao gredu, gosti ne odbijaju dobro loptu koja dolazi do Blazine, a on pogađa za 4:2. Do kraja utakmice gosti su jalovo pokušavali doći do pogotka, no bezuspješno.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Vlaović(od 69. L. Đaković), I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina, J. Kotarski, V. Lanusović(od 46. V. Medvedović), T. Marjanović(od 89. M. Marjanović), N. Tomić(od 85. K. Fischer)

iZVOR: FB SLOGA NG