Mikanović, Trobić i Volf doveli Mladost do nove pobjede!

Radio Prkos 22.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u Tisovcu odigrana zaostala utakmica između NK Croatia iz Tisovca i Mladosti iz Cernika u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici na kraju su slavili nogometaši Mladosti sa rezultatom 1:3. Do vodstva je Mladost došla rapidno već u drugoj minuti Vinko Mikanović dovodi gostujuće igrače u vodstvo. Mladost ubrzo postiže još jedan zgoditak, ovaj puta se na listu strijelaca upisao Gabriel Trobić u 13. minuti. Do poluvremena se rezultat nije mjenjao iako je cernička Mladost imala terensku inicijativu. U drugom djelu Croatia je malo živnula, a do prave euforije ih dovodi Tomislav Mikolčević koji u 77. minuti smanjuje vodstvo gosta. Ipak, do izjednačenja ili preokreta nije došlo jer je točku na "i" stavio Alen Volf u sudačkoj nadoknadi.

NK "Croatia" Tisovac - HNK "Mladost" Cernik 1:3 (0:2)
Strijelci: Mikolčević / Mikanović, Trobić, Volf