Sloga pobjedila Oriolik u Novoj Gradiški, Tomislav Marjanović postigao još jedan pogodak...

Radio Prkos 28.03.2021 ZANIMLJIVOSTI

20. kolo 3. HNL - istok donijelo nam je gostovanje NK Oriolika iz Oriovca na Sportskom parku Ivo Petranović. U jednoj odličnoj utakmici naši dečki su zasluženo slavili rezultatom 2:1.
U prvom dijelu je Sloga došla do vodstva u 21. minuti kada je Tomislav Marjanović pogodio iz kaznenog udarca. Kazneni udarac je dosuđen nakon igranja rukom gostujućeg igrača. U 36. minuti dolazi do pomutnje u Sloginoj obrani što koristi Kristijan Lucić i zabija za 1:1. To je bio rezultat prvog dijela.
Sloga bolje ulazi u drugi dio te u 50. minuti Nikola Tomić koristi gužvu u gostujućem šesnaestercu te puca po golu, a lopta udara u gostujućeg igrača te mijenja smjer i završava u mreži za 2:1. Oriolik je preuzeo inicijativu do kraja utakmice, a Sloga je bilo iznimno opasna iz kontri. Bilježimo stopostotne prilike Lanusovića i Marjanovića koje oni nažalost nisu pretvorili u pogodak. Rezultat se nije mijenjao do kraja te je Sloga osvojila velika tri boda za bijeg sa začelja ljestvice.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Vlaović(od 66. L. Đaković), I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina, J. Kotarski(od 81. L. Šimunović), V. Lanusović, T. Marjanović, N. Tomić(od 88. V. Medvedović)

Izvor: FB Sloga