Sloga preokretom došla do naslova prvaka kupa, golove za Slogu zabijali Benić, Medvedović i Ciprić!

Radio Prkos 17.04.2024 SPORT

Danas je odigrano finale kupa NSNG na sportskom parku Ivo Petranović u Novoj Gradiški. U zanimljivom srazu Sloga je ugostila Slavonac iz Nove Kapele. Sloga je od samog starta imala veći posjed lopte dok su gosti čekali svoju priliku, a nju su i dočekali u 9. minuti utakmice kada ih u vodstvo dovodi Petar Mulc. Samo petnaest minuta kasnije novi šok za Slogu, Blatančić se našao u gol prilici i mirno poslao loptu u mrežu, a do poluvremena se rezultat nije mijenjao pa se na predah otišlo sa rezultatom 0:2. U drugom djelu Sloga sve više napada, a to im se isplatilo u 59. minuti kada je Benić sa dvadesetak metara opalio odličan udarac i matirao nemoćnog vratara. Samo deset minuta kasnije Sloga dolazi do izjednačenja preko Jakova Medvedović. Točku na "i" stavio je Ciprić u 69. minuti kada je upisao svoj prvi pogodak na utakmici, a do kraja se rezultat nije mijenjao. Bila je to jedna odlična utakmica dostojna finala kupa, suđenje je bilo odlično, a Slavonac je nesretno prosuo veliko vodstvo koje su imali. Pohvale i jednoj i drugoj ekipi na odličnoj i borbenoj igri.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Slavonac" Nova Kapela 3:2 (0:2)
Strijelci: Benić, Medvedović, Ciprić / Mulc, Blatančić