Slavonac GD slavio protiv Slavena rezultatom 3:0 na domaćem terenu!

Radio Prkos 07.04.2024 SPORT
img

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slavonac GD ugostio Slaven iz Ljupine. U zanimljivom srazu domaća ekipa slavila je sa uvjerljivih 3:0. Domaćin dolazi u vodstvo već u 5. minuti preko Turkalja, nakon greške gostujućeg vratara. Pred sam kraj poluvremena imao je Slaven priliku izjednačiti rezultat, ali Jurišić loše puca i domaći vratar otklanja opasnost. Na predah se otišlo s minimalnim vodstvom domaćina. U 50. minuti korner za domaćina lopta dolazi do Mutnjakovića, a on spušta Španiću koji iskusno šalje loptu u mrežu i povećava vodstvo Slavonca. U 78. minuti dosuđen je kazneni udarac za Slavonac, izvodi ga Bogdanović, a odlično ga čita i brani vratar Maričević. Pred sam kraj utakmice domaćin je preko Čanića potvrdio pobjedu i zapečatio konačnih 3:0.

NK "Slavonac" GD - NK "Slaven" Ljupina 3:0 (1:0)
Strijelci: Turkalj, Španić, Čanić