Rukometaši Nove Gradiške slavili protiv Borova !

Radio Prkos 17.03.2024 SPORT

Jučer je odigrana rukometna utakmica u kojoj je RK Nova Gradiška ugostila RK Borovo u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U zanimljivom susretu naši rukometaši slavili su rezultatom 34:26. Prvih petnaest minuta igralo se gol za golom, a onda u dvadesetoj minuti naši vode tri gola razlike. Lalić je jedan od najboljih na terenu te se kao vratar istakao ponovno obranama i jedan je od najzaslužnijih za jučerašnju pobjedu. Na predah se otišlo sa rezultatom 17:13. U drugom djelu gosti se približavaju na samo dva gola zaostatka, a nakon toga slijedi i hendikep za Novu Gradišku. Vratar Lalić pogođen je u glavu, a umjesto njega na gol staje Latal koji se također istakao odličnim obranama i odlično zamjenio Lalića. Naši do pedesete minute utakmice imaju pet golova razlike, a onda se pred kraj još više odvajaju i utakmice ja završila rezultatom 34:26.

RK "Nova Gradiška" - RK "Borovo" 34:26 (17:13)