Sloga slavila protiv Slavonca GD u Novoj Gradiški u prijateljskoj utakmici golovima Marjanovića i Blazine!

Radio Prkos 11.02.2024 SPORT

Danas je odigrana prijateljska utakmica u kojoj je Sloga ugostila Slavonac Gunjavce - Drežnik u Novoj Gradiški na sportskom parku Ivo Petranović. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je sa rezultatom 2:0. Domaćina je u vodstvo već u 30. minuti doveo Luka Blazina, a samo pet minuta kasnije sjajni Marino Marjanović povećao je vodstvo svoje ekipe nakon što je Mihić napravio maestralni prodor po lijevoj strani i sjajnim centaršutom pronašao svog suigrača koji takve prilike ne propušta. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu nije bilo spektakularnih prilika ni na jednoj strani, ali je Sloga imala puno više loptu u nogama i bolje kombinirala prilike, ali se do kraja rezultat nije mijenjao.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Slavonac" GD 2:0 (2:0)
Strijelci: Blazina, Marjanović