HMNK Nova Gradiška remizirala protiv odlične HMNK Rijeke u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 10.02.2024 SPORT

U petak je odigrana utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila HMNK Rijeku u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U zanimljivoj utakmici došlo je do podjele bodova iako je pobjeda mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Goste je u vodstvo doveo Suton, a par minuta kasnije rezultat je izjednačio Grčić. U istoj minuti naši dečki su došli i do vodstva nakon autogola. Već minutu kasnije Suton ponovno postiže pogodak i vraća rezultatski egal. U 12. minuti utakmice sjajni Suton postigao je hattrick i doveo goste ponovno u vodstvo. Samo minutu kasnije Matijašević je izjednačio i do poluvremena se rezultat nije mijenjao pa se na predah otišlo sa rezultatom 3:3. U 23. minuti Bungić dovodi Novogradiščane u vodstvo, a u 27. minuti Medvedović povećava vodstvo na 5:3. Međutim, Suton je imao svoj dan pa je upisao još dva pogotka i vratio utakmicu na početak, a rezultat je 5:5. U 33. minuti gosti dolaze do novog preokreta, a ovaj puta je strijelac Radujković. Naši dečki se do kraja nisu predavali, a to im se isplatilo u 37. minuti kada Grčić postiže izjednačujući pogodak, a utakmica je završila rezultatom 6:6.

HMNK "Nova Gradiška" - HMNK "Rijeka" 6:6 (3:3)
Strijelci: Grčić 2x, Matijašević, Bungić, Medvedović, AG / Suton 5x, Radujković