Eller, Matijašević i Petrović zabijali u pobjedi Nove Gradiške protiv Šibenika!

Radio Prkos 28.01.2024 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila Šibenik. U zanimljivom susretu pobjedu je odnijela domaća ekipa iako je utakmica većim djelom bila ravnopravna. Gosti su poveli u šestoj minuti preko Čorana, a samo dvije minute kasnije do izjednačenja je došla Nova Gradiška preko kapetana Ellera iz kaznenog udarca. U desetoj minuti utakmice gosti još jednom vode, a ovaj puta strijelac je bio Zvonimir Šućur. Samo minutu kasnije je još jednom Nova Gradiška izjednačila, a ovaj puta je strijelac bio Filip Matijašević. Sa rezultatom 2:2 se i otišlo na predah. Drugo poluvrijeme domaćin puno bolje otvara, pa mu se trud isplatio u 28. minuti kada se na listu strijelaca još jednom upisuje Matijašević i dovodi ih u vodstvo po prvi puta na utakmici. Samo minutu kasnije gosti preko Carvalha dolaze do novog izjednačenja, a rezultat je 3:3. Nakon tog gola kreće "blitzkrieg" Nove Gradiške gdje u par minuta zabijaju dva gola i dolaze do vodstva od 5:3. Prvo je Petrović još jednom doveo naše dečke u vodstvo, a vodstvo je povećao sjajni Matijašević. Gosti se nisu predavali pa su pet minuta prije kraja utakmice smanjili rezultat preko Dominika Nadoveze. Točku na "i" stavio je novogradiški kapetan Eller koji je svojim drugim pogotkom na utakmici postavio konačnih 6:4 i donio važna tri boda Novoj Gradiški!

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Šibenik 1983" 6:4 (2:2)
Strijelci: Eller 2x, Matijašević 3x, Petrović / Čoran, Šućur, Carvalho, Nadoveza