Slavonac Gunjavci - Drežnik petardirao Podcrkavlje!

Radio Prkos 01.10.2023 SPORT

Danas je odigrano 6. kolo u kojem je Slavonac GD ugostio ekipu Podcrkavlje. Bio je to derbi kola jer je Slavonac do ovog susreta bio drugoplasiran dok su gosti bili prvoplasirana ekipa lige. U prvom poluvremenu Slavonac je bolji, više napada, a gosti igraju pretežito na kontranapade. Međutim, imali su i jedni i drugi nekoliko prilika, ali bez prave realizacije. U zadnjoj minuti prvog poluvremena do vodstva dolazi domaća ekipa nakon što je Španić loptu glavom smjestio u mrežu. Na predah se otišlo s minimalnim vodstvom Slavonca. U drugom poluvremenu u 48. minuti domaćin povećava svoje vodstvo, nakon dobro izvedenog kornera, Mutnjaković loptu glavom smješta u mrežu. U 54. minuti domaćin povećava svoje vodstvo, a gol je postignut ponovno glavom. Ovaj puta strijelac je bio Bartolović. Nakon toga, pad u igri gosta, a to iskusne ekipe kao Slavonac uvijek kažnjavaju. Pogodak za 4:0 zabio je Marinović, a točku na "i" stavio je Mutnjaković i tako zaključio konačnih 5:0.

NK "Slavonac" GD - NK "Podcrkavlje" 5:0 (1:0)
Strijelci: Španić, Mutnjaković 2x, Bartolović, Marinović