Pioniri: Golijada Mladosti protiv Sloge u Cerniku!

Radio Prkos 30.09.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj su pioniri Mladosti ugostili Slogu u Cerniku. Domaća ekipa slavila je sa visokih 10:0. U prvom poluvremenu odlična igra Mladosti koja je iskoristila svaku svoju priliku. Domaćina je u vodstvo doveo David Petrić, a ubrzo je vodstvo povećao Đuka Petrić. Mladost je nastavila zabijati, a još jednom se na listu strijelaca upisao David Petrić. Zatim je za 4:0 zabio Gabrijel Valešić. Peti pogodak na utakmici postigao je Marin Žakić iz kaznenog udarca. Točku na "i" u prvom poluvremenu stavio je Đuka Petrić kada je postigao svoj drugi pogodak na utakmici, a šesti za Mladost te se na predah otišlo sa rezultatom 6:0 za domaćina. U drugom djelu Mladost je nastavila zabijati, a još su se u listu strijelaca upisali Videc, Sokić, Marčinko i Topić koji je postavio konačnih 10:0.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Sloga" Nova Gradiška 10:0 (6:0)
Strijelci: D. Petrić 2x, Đ. Petrić 2x, Valešić, Žakić, Videc, Sokić, Marčinko, Topić