Slaven pobjedio Croatiu u Ljupini

Radio Prkos 14.05.2022 SPORT
img

Danas je odigrana utakmica između Slavena i Croatie u Ljupini. Bila je to utakmica u kojoj je domaćin napadao od prve minute, ali golman gostiju je bio nesavladiv. Prvu veliku priliku u prvom poluvremenu imala je ekipa Croatie iz Tisovca, ali je Brkljača spasio Slaven i izbio loptu sa crte gola... Gosti su imali još nekoliko prilika, ali bez prave završnice. U 31. minuti utakmice gostujući igrač u šestnaest metara pravi prekršaj i sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač sa jedanaest metara bio je Bojan Bokan koji je doveo domaćina u vodstvo od 1:0 te se s tim rezultatom otišlo na predah. U drugom poluvremenu Slaven je ubacio u petu brzinu i stvarao prilike, a u 60.minuti utakmice Jakić je povećao vodstvo na 2:0. Do kraja utakmice Slaven je zabio još jedan pogodak, a počasni gol za goste zabio je Starčević u 89. minuti i tako smanjio rezultat na 3:1.