Sloga remizirala u Gornjoj Vrbi, De Villa obranio kazneni udarac!

Radio Prkos 14.03.2022 SPORT

U 20. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga gostovala je u Gornjoj Vrbi kod Omladinca. U izjednačenoj utakmici rezultat je bio 1:1. Domaćin je u vodstvo došao već u 4. minuti preko Josipa Ravlića. Sloga je tijekom prvog dijela imala veći posjed, no napadi su bili dosta jalovi. Na početku drugog dijela, u 53. minuti Karlo Fischer nakon udarca iz kuta glavom postavlja 1:1. U 68. minuti dosuđen je kazneni udarac za domaćina, no udarac Begića obranio je Lovro De Villa.
Sastav Sloge: L. De Villa, V. Medvedović(od 46. F. Balunović), L. Đaković(od 46. M. Marjanović), I. Kašljević, D. Petrović, M. Katinić, V. Lanusović, J. Kotarski(od 82. J. Medvedović), L. Blazina(od 46. N. Tomić), K. Fischer, T. Marjanović
S ovim bodom Sloga se popela na 9. mjesto gdje se nalazi s 24 boda. U idućem kolu dočekuju Belišće na domaćem terenu.

Izvor: FB Sloga NG