Mladost preko Matije Sokića do pobjede u posljednjim minutama utakmice...

Radio Prkos 24.10.2021 SPORT

Jučer je odigrana utakmica između domaćina Mladosti i Croatie Tisovac u Cerniku. U zanimljivoj utakmici cernička ekipa slavila je sa rezultatom 2:1...Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Cerničana, ali bez završnog udarca. Gosti su imali nekoliko kontri, ali domaća obrana je sve rješavala. U drugom poluvremenu gosti dolaze u vodstvo preko Pirizovića. Gosti bolje igraju od domaćina i stvaraju nekoliko prilika, ali ih ne iskorištavaju. Staro pravilo u nogometu glasi kada ne iskoristiš prilike gubiš utakmicu. Trener Cernika, Gubić, pogodio je sa izmjenama i uveo sve raspoložive igrače i pred kraj utakmice Mladost nakon prodora Vlainića i lijepog centaršuta, Sokić poravnava rezultat i vraća rezultatski egal. U 94. minuti utakmice po desnoj strani prolazi Curić koji opet pronalazi Matiju Sokića, koji lijepo prima loptu i šalje ju neobranjivo u gol. Sve čestitke i jednoj i drugoj ekipi  na odličnoj utakmici te na fer i sportskoj borbi...