Mladost u Cerniku pobjedila Slaven iz Ljupine pogotkom Mateja Golića!

Radio Prkos 29.08.2021 SPORT

U sklopu 2. kola 1.ŽNL BPŽ odigrana je utakmica između domaće Mladosti i Slavena iz Ljupine u Cerniku. U zanimljivom srazu pobjedu je odnijela domaća ekipa sa minimalnih 1:0, a do pobjede je došla u posljednjih par minuta utakmice. Bila je to jedna čvrsta utakmica bez puno atraktivnih prilika kakva se i očekuje u derbiju između dvije podjednake ekipe. Mladost je nešto više napadala dok je Slaven pokušavao preko kontri, ali nijedna ekipa nije bila izrazito uspješna. Treba napomenuti da je vratar domaće ekipe Buturac imao par solidnih intervencija te je zaključao svoju mrežu. Sve do 83. minute igralo se bez pogodaka kada je mladi Golić nakon jednog ubaca sa strane našao u prilici i opucao, a nemoćni Brkanac bio je matiran prvi puta na utakmici.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Slaven" Ljupina 1:0
Strijelac : M. Golić