Budućnost golovima Bartolovića i Ljubića došla do pobjede protiv Tisovca...

Radio Prkos 23.08.2021 SPORT

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Budućnost ugostila ekipu Croatie iz Tisovca u Rešetarima. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je sa rezultatom 3:1. Do vodstva je Budućnost došla na samom početku utakmice kada je Kolić izvozao par gostujućih igrača, a nakon starta u šesnaestercu sudac pokazuje na kazneni udarac kojeg mirno realizira Ljubić. Oko 30. minute nakon sjajnog prodora Jakića po lijevom boku i odlične povratne lopte prema Bartoloviću koji mirno smješta loptu u mrežu, Budućnost je poduplala vodstvo. Pred kraj poluvremena nakon loše reakcije domaće obrane Tisovac smanjuje rezultat te se odlazi na predah. U drugom djelu Croatia je imala nekoliko izglednih prilika i većinu utakmice napadala dok je Budućnost strpljivo čekala svoju priliku iz kontre. Jednu takvu dočekala je kada je Maraković proigrao Bartolovića koji izlazi sam pred vratara i postavlja konačnih 3:1. Do kraja utakmice gostujuća ekipa pogodila je i prečku i stativu, ali gol Budućnosti ostao je netaknut.

NK "Budućnost" Rešetari - NK "Croatia" Tisovac 3:1 (2:1)