Ivan Kašljević zabio pogodak i dobio crveni karton u porazu Sloge...

Radio Prkos 22.08.2021 SPORT

U 1. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je HNK Vukovar 1991. Prvo poluvrijeme je proteklo u terenskoj dominaciji gostiju, no Sloga se uspješno branila do 38. minute kada je iz diskutabilnog udarca iz kuta gol zabio Mislav Dogan. U 43. minuti gosti povećavaju prednost. Sloga je izgubila loptu u sredini terena što Vukovar 1991 koristi i iz polukontre Dino Vuksan zabija za 0:2.
U drugom dijelu Sloga je krenula ofenzivnije što je rezultiralo pogotkom u 57. minuti. Mihael Katinić je ubacio iz udarca iz kuta, a Ivan Kašljević je glavom pospremio loptu u mrežu za 1:2. U 76. minuti Sloga ostaje s igračem manje nakon što je Ivan Kašljević dobio drugi žuti karton. U 77. minuti Tomislav Marjanović se sam izborio za loptu na lijevoj strani i iskosa se sjurio prema gostujućem vrataru Marijanoviću, no nije uspio doći u čistu situaciju za udarac. U 90. minuti gost iz kontre postiže pogodak za konačnih 1:3.
Sastav Sloge: L. De Villa, L. Đaković(od 46. F. Balunović), I. Kašljević(76. CK), A. Volf, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 67. J. Medvedović), J. Kotarski, K. Fischer(od 46. M. Marjanović), T. Marjanović, V. Lanusović(od 80. D. Petrović)

Izvor: FB Sloga