Slaven u Ljupini slavio protiv prvoplasirane Slobodnice, Brđani zadržali bodove protiv Cerničana...

Radio Prkos 13.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

Od prve minute domaćin je pokazao da su jučer odlučili zadržati bodove u Ljupini pod svaku cijenu. Mrežu gostiju je načeo Danijel Baković u 12minuti, a kako drugačije nego bombom iz slobodnjaka sa 25metaraDrugi gol pada u 39.minuti, a strijelac je Antonio Martinović koji prima duboku loptu sa centra koju šalje Franjo Matijević, a Martinović to izvrsno prima, bježi obrani te zaobilazi vratara i poentira za 2:0.U 85.minuti Milan Vlaović prima loptu na krilnoj poziciji, odlučuje se za solo prodor po svojoj strani gdje krasnim lažnjakom izbacuje gostujućeg stopera i još ljepšim udarcem zabija za 3:0.A onda kada se očekivao zadnji sudčev zvižduk, jedan ubačaj sa strane u 91.minuti završava kod Stjepana Dukanovića koji iskorištava gužvu u šesnaestercu i zabija za konačnih 4:0

Izvor: FB Slaven Ljupina