Budućnost remizirala sa Cernikom, Vrbova odnijela puni plijen, Davor izgubio...

Radio Prkos 31.08.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je odigrano 2. kolo prve županijske lige zapad. U Rešetarima je gostovala ekipa Mladosti iz Cernika. U zanimljivoj utakmici na kraju je došlo do podjele bodova. Mladost je utakmicu otvorila bolje, napadala, ali bez nekih konkretnih prilika. Nakon greške domaće obrane Sokić je dobio sjajnu loptu u prostor i sam kao duh izlazi pred vratara i mirno realizira te postiže pogodak za vodstvo gosta. Nije dugo trajalo vodstvo Mladosti, već par minuta nakon pogotka ista situacija dogodila se samo sada s druge strane. Sjajna lopta Glavaša u prostor za Ljubića, koji sam izlazi pred Buturca i vraća rezultatski egal. Do poluvremena se rezultat nije mjenjao. U drugom djelu utakmica se više otvorila, obje ekipe su napadale, ali bez učinka. Mladost može žaliti samo za promašenom prilikom Balunovića kada sam na par metara od gola puca pokraj. Konačan rezultat bio je 1:1...