Slavonac pogotcima Pirizovića i Marinovića do druge faze kupa...

Radio Prkos 06.08.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučerašnjom pobjedom u kupu Slavonac će biti protivnik Mladosti u narednoj fazi kupa. Porazio je ekipu Graničara iz Magić Male sa rezultatom 2:4. Gosti su bili cijelo vrijeme bolja momčad, a već u 5. minuti dolaze u vodstvo zgoditkom Karla Pirizovića. Domaćin je imao jednu šansu i pogodio stativu, a prije samog kraja poluvremena gosti povećavaju svoje vodstvo, a strijelac je bio ponovno Pirizović. Na predah se otišlo sa rezultatom 0:3. U drugom djelu domaćin ide na sve ili ništa, a to im se isplatilo u 70.minuti kada sudac dosuđuje kazneni udarac, a siguran izvođač bio je Damir Filippović. No, nije dugo trajalo veselje jer je Slavonac utrpao još jedan zgoditak i zacementirao pobjedu, a domaćin je do kraja rezultat uspio samo smanjiti na 2:4.