Budućnost osvojila 31. Božićni malonogometni turnir u Požegi u kategoriji starijih pionira!

Radio Prkos 08.01.2023 SPORT
img

Jučer je završen 31. Božićni malonogometni turnir "Požega 2022" u kojoj se natjecalo više kategorija. U kategoriji starijih pionira poseban uspjeh ostvarila je ekipa iz našeg kraja Budućnost iz Rešetara koja je u finalu porazila Slavoniju iz Požege. Budućnost je svoj put do finala tražila u grupi protiv Papuka i Batrina te je u tim utakmicama oba puta slavila, u četvrtfinalu protiv Kaptola sa visokih 4:1, da bi u polufinalu slavili protiv Kutjeva sa 3:1 i izborili finale sa Slavonijom! Za najboljeg strijelca turnira proglašen je Ivano Mijatović (Budućnost), za najboljeg golmana turnira izabran je Filip Radojević (Budućnost) dok je najbolji igrač turnira bio Filip Petrović(Budućnost). Čestitke svim igračima i treneru Jeliniću na osvajanju turnira!