Slavonac GD i dalje neosvojiva tvrđava na domaćem terenu, upisali su novu pobjedu protiv Batrine!

Radio Prkos 16.10.2022 SPORT

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Slavonac Gunjavci Drežnik ugostio Batrinu. U zanimljivoj utakmici na kraju je slavila domaća ekipa, koja je i bila izraziti favorit u ovoj utakmici iako je puno teže došla do pobjede od očekivanog. U prvom poluvremenu Slavonac je imao veći posjed i vodio je statistički u svim segmentima utakmice iako bez nekog pravog efekta jer se rezultat nije mijenjao. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena ipak je domaća ekipa došla do vodstva preko Mutnjakovića koji je lijepo iskoristio lošu reakciju obrane Batrine u šesnaestercu i mirno realizirao za vodstvo svoje ekipe. U drugom djelu domaćin je samo potvrdio pobjedu. U 55. minuti je rezultat poduplao Vlaović, a točku na "i" stavio je Vlainić u 70. minuti utakmice. Konačan rezultat bio je 3:0.

NK "Slavonac" GD - NK "Batrina" Batrina 3:0 (1:0)
Strijelci: Mutnjaković, Vlaović, Vlainić