Mladost remizirala protiv Tisovca u Cerniku, primili dva gola u zadnjih 15 minuta utakmice...

Radio Prkos 18.09.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Mladost ugostila Croatiu Tisovac u Cerniku. U zanimljivoj utakmici konačan rezultat bio je 2:2. Domaćin je poveo vrlo rano preko Luke Bilešića koji je glavom zabio pogodak za 1:0 Mladosti. Nakon toga imala je Croatia nekoliko svojih prilika, ali je Buturac sačuvao svoju mrežu netaknutom. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U drugom djelu utakmice malo bolja igra Mladosti koja je odlučila nešto više napadati. Croatia je par puta zaprijetila iz kontra napada, a nakon jednog takvog golman Buturac je loše reagirao i igrao rukom van šesnaest metara te je zbog toga dobio isključenje od glavnog sudca Cindrića. Nakon samo par minuta pocrvenio je i igrač Croatie Marko Vlaović nakon grubog starta. Par minuta kasnije u 70. minuti utakmice nakon loše reakcije u obrani Tisovca, lopta se odbijala kao u fliperu i ulazi u gol, a  pogodak je pripisan Anti Stipiću i Mladost vodi 2:0. Činilo se da će domaćin do kraja utakmice odraditi još jednu rutinsku pobjedu na domaćem terenu, a onda ih je šokirao Gubić u 80. minuti kada se sjajno našao u gol prilici nakon loše reakcije obrane domaćina i matirao nemoćnog Curića. Par minuta prije kraja utakmice uslijedio je novi šok za Mladost, a ovoga puta strijelac je bio Starčević koji je postavio konačnih 2:2. Čestitke ekipama na borbi!

HNK "Mladost" Cernik - NK "Croatia" Tisovac 2:2 (1:0)
Strijelci: Bilešić, Stipić / Gubić, Starčević