Slavonac preokretom u drugom poluvremenu došao do pobjede protiv Tisovca!

Radio Prkos 01.10.2022 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slavonac GD ugostio Croatiu iz Tisovca. Već u drugoj minuti nakon kontre Croatie dolazi do promjene rezultata i gosti vode 0:1. Bio je to veliki šok za domaćina koji je ubrzo stvorio izglednu priliku za gol kada Golić izlazi sam na vratara, ali nije uspio savladati golmana. Teren je bio jako težak za igru, a bilo je i vode po cijelom terenu. Prvo poluvrijeme se rezultat nije mijenjao te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom Croatie. U drugom djelu, domaćin bolje ulazi u utakmicu i već u 60. minuti iskusni Španić vraća rezultatski egal nakon lijepog udarca sa 20-tak metara. Do vodstva je Slavonac došao preko istog igrača nakon jednog lijepog centaršuta u kojem se najbolje snašao već spomenuti Španić. Do hattricka je Španić došao nakon što je sudac dosudio kazneni udarac, a ovaj ga mirno realizirao. Točku na "i" stavio je Marinović i postavio konačnih 4:1.

NK "Slavonac" GD - NK "Croatia" Tisovac 4:1 (0:1)
Strijelci: Španić 3x, Marinović / Milak