Tisovac i Slaven remizirali, zabijali Blažević i Starčević...

Radio Prkos 31.10.2021 ZANIMLJIVOSTI

Danas je odigrana prvenstvena utakmica između domaće Croatie i Slavena u Tisovcu. Bio je to jedan od derbija kola u kojem je došlo do podjele bodova nakon što je regularni dio utakmice završen sa rezultatom 1:1. Utakmicu su sudili Bednjanec Matteo, Janeček Dražen i Mario Benić dok je funkciju delegata obnašao Josip Kikić. Utakmicu je bolje otvorio Slaven koji je već u 9. minuti došao u vodstvo preko svog kapetana Ivana Blaževića. Do poluvremena bilo je nekolicina prilika na obje strane ali bez realizacije, pa se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom gosta. U drugom djelu trud domaće ekipe se isplatio u 76. minuti kada je Dario Starčević vratio rezultatski egal. Iako je domaća ekipa imala i penal koji Caban nije uspio realizirati, rezultat se do kraja nije mjenjao pa je došlo do podjele bodova.