Sloga upisala novu pobjedu golovima Ellera, Marjanovića i Lanusovića!

Radio Prkos 02.10.2021 SPORT

U 9. kolu 3. HNL - istok, NK Sloga je ugostila NK Vuteks-Slogu iz Vukovara. U čvrstoj i borbenoj utakmici naša momčad je slavila rezultatom 3:1.
Sloga je prvo poluvrijeme otvorila s visokim pritiskom što je dalo rezultata već u 7. minuti kada je gostujući branič igrao rukom u šesnaestercu, a Nikola Eller je bio siguran izvođač kaznenog udarca za 1:0. Tijekom poluvremena je gost preuzeo inicijativu što je rezultiralo u 35. minuti kada je Mihailo Marić poravnao na 1:1. nakon loše reakcije u domaćoj obrani. Ipak, na samom kraju prvog dijela, u 46. minuti, Lanusović je probio po desnoj strani i sjajno asistirao za Marjanovića koji posprema loptu u mrežu za 2:1.
U drugom dijelu je gost tražio izjednačenje i stvarao probleme dugim loptama te su imali nekoliko dobrih prilika. Ipak, utakmica je riješena u 83. minuti. Balunović je izveo udarac iz kuta, Kašljević je pogodio stativu, a lopta se odbija do Lanusovića koji zabija za 3:1.
S ovom pobjedom je Sloga ostala na 16. mjestu gdje se nalazi s 9 bodova.

Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, I. Kašljević, A. Volf, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 46. K. Fischer), J. Kotarski(od 90. D. Trčić), V. Lanusović(od 83. J. Medvedović), T. Marjanović(od 83. V. Medvedović), N. Tomić(od 56. M. Marjanović)

Izvor: FB Sloga NG