Mladost pregazila Omladinac, Jelančić, Balunović, Sokić, Golić i Stipić se upisali u strijelce...

Radio Prkos 13.09.2021 SPORT

Jučer je u Cerniku odigrana utakmica 4. kola 1. ŽNL u kojem je domaća Mladost ugostila Omladinac iz Vrbove. U lokalnom derbiju Mladost je pokazala zašto je jedan od favorita ove sezone za osvajanje lige, a Omladinac je pokazao da to nije ista ekipa od prošle sezone. Utakmicu su sudili Zvonimir Topčić, Ivan Šimunović i Marta Marjanović dok je funkciju delegata obnašao Stjepan Turkalj. Mladost je u vodstvo doveo Jelančić u 11. minuti utakmice iz kaznenog udarca, a vodstvo je poduplao Davor Balunović u 38. minuti. Pred sam kraj poluvremena ponajbolji igrač Mladosti ove sezone Matija Sokić upisao se u strijelce i postavio konačnih 3:0 u prvom djelu utakmice. U drugom poluvremenu Mladost je potvrdila pobjedu, a u strijelce su se još upisali Sokić Toni, Matej Golić, Anto Stipić i još jednom Matija Sokić. Poraz Omladinca ublažio je igrač sa brojem 6, Krijan Gabrijel. Konačan rezultat bio je 7:1...