Tomić donio pobjedu Slogi u Valpovu, još jedna bitna pobjeda Sloge!

Radio Prkos 11.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

22. kolo 3. HNL - istok donijelo je teško gostovanje za Slogu u Valpovu kod direktnog konkurenta u borbi za opstanak - NK Valpovke.
U prvom dijelu domaćin je u prvih 15 minuta pokušao doći do pogotka kako bi usmjerili utakmicu na svoj mlin, no Sloga se uspješno odupirala njihovim pokušajima. Do kraja poluvremena igrala se ravnopravna utakmica na sredini terena, a Sloga je uspjela u 37. minuti iskoristiti jednu priliku. Kotarski je uposlio Fischera koji ulazi u šesnaesterac i odlično dodaje u peterac gdje natrčava Tomić i zabija za vodstvo Sloge od 0:1.
U drugom dijelu domaćin baca sve u napad i veći dio poluvremena ima terensku inicijativu koja nije urodila plodom. U 90. minuti sviran je kazneni udarac za domaćina koji oni nisu iskoristili. Možemo ipak na kraju reći da je Sloga zasluženo slavila u Valpovu!
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, L. Đaković, I. Kašljević, M. Katinić(od 52. V. Medvedović), M. Pavišić, L. Blazina, J. Kotarski, K. Fischer(od 72. M. Marjanović), N. Tomić, T. Marjanović(od 87. J. Medvedović)

IZVOR: fb SLOGA