Slavonac preko Mijića, Grgića i Gospočića do finala kupa

Radio Prkos 09.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je odigrana utakmica između Slavonca iz Nove Kapele i Slavena iz Ljupine u Ljupini. Bilo je to polufinale kupa u kojem je Slavonac prikazao odličnu igru i na kraju uvjerljivo slavio sa 4:0 golovima Mijića 2x, Grgića i Gospočića. Domaćin je imao nekoliko svojih šansi u prvih 20. minuta i nije iskoristio, dok je Slavonac gradio igru i stvorio par prilika gdje je Mijić probio mrežu Bakunića, a vodstvo je povećao mladi Grgić eurogolom sa 20-tak metara. Do poluvremena na konto strijelaca još se jednom upisao Mijić koji se iskusno najbolje snašao u šesnaestercu i mirno realizirao za konačnih 3:0 u prvom djelu. U drugom djelu točku na "i" stavio je Josip Gospočić nakon greške domaćeg vratara, Bakunića. Domaćin je do kraja utakmice imao nekoliko lijepih kontri, ali ne uspjevaju postići zgoditak jer je Maričević na visini zadatka. Čestitke i jednoj i drugoj ekipi na fer i sportskoj igri.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Slavonac" Nova Kapela 0:4 (0:3)
Strijelci : Mijić 2x, Grgić, Gospoćić J.