Eller, Bungić, Đusi i Marjanović zabijali u remiju protiv Broda 035...

Radio Prkos 26.01.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sklopu 14. kola 2. HMNL - istok odigrana utakmica između domaćina Nove Gradiške i bivšeg prvoligaša Broda 035. U napetoj utakmici na kraju je došlo do podjele bodova iako je pobjeda mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Utakmicu su sudili Siniša Ličinić i Matija Horvatek, dok je funkciju delegata obnašao Tomislav Vlaović. Goste je u vodstvo već u drugoj minuti doveo njihov ponajbolji igrač, Bundavica, a veselje im nije dugo trajalo jer je Bungić već u 5. minuti vratio rezultatski egal. Gosti su rapidno odgovorili preko Ruheka i ponovno poveli, a Antonio Đusi je pred kraj poluvremena poravnao rezultat te se sa rezultatom 2:2 odlazi na predah. Na samom startu drugog djela utakmice u vodstvo nas dovodi Nikola Eller, a to je bio i prvi put na utakmici da Nova Gradiška ima vodstvo. Goste je u igru ponovno vratio Bundavica, a preokret im donosi Đerek. Naši dečki se nisu predavali te su još jednom izjednačili, a ponovno se u strijelce upisao Eller. Brođani su preko Ruheka poveli u 32. minuti, a Novogradiščani još jednom izjednačili ovaj puta preko Tomislava Marjanovića u 35. minuti. Svaka čast i jednoj i drugoj ekipi na borbi i želimo im puno sreće u nastavku natjecanja...

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Brod" 035 5:5 (2:2)
Strijelci: Bungić, Đusi, Eller 2x, Marjanović / Bundavica 2x, Ruhek 2x, Đerek